Túrakerékpáros Osztály

MKE Túrakerékpáros Osztály 2014. tavaszi – nyári terve:

Tavaszi tekergések: április 27. Dél-Buda, május 24. Csepel-sziget É, június 8. Dunakanyar. Ezekről képeket a Galériában nézhetsz.

Június 22. hosszú hét végén csatlakozunk a Vízi Sportok Osztályához. A Csepel-sziget körül eveznek. Néhányan bicajjal megkeressük őket a táborhelyükön.

Június 27 – július 3-ig csatlakozunk a PKE – Vámos Laci által szervezett Alföldi Kéktúrához. Sükösdtől Körösladányig tekergünk. A szállások le vannak foglalva. Alföldi Kéktúra pecsételő füzetet adok, aki kér.

Az Alföldi Kéktúra elejét egy hosszú hét végén tervezem bepótolni, augusztusban vagy szeptemberben. Szekszárd – Baja – Ósükösd – Szekszárd.

Túravezető: Stauróczky Tamás stautoma[kukac]gmail[pont]com

Aki az egyesület szervezésében részt vesz bicajos túrákon, az mindenképpen olvassa el a Magyar Kerékpárosklub írását!

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.