Kazinczy teljesítménytúra

Kedves Túratársak!

Örömmel írom, hogy a Szent Jakab Zarándok Egyesülettel közösen a Kazinczy teljesítménytúrát is megtartjuk. Minden távon előzetes regisztráció szükséges, kérem, hogy erre mindenki figyeljen! Kérem, hogy a túrák folyamán az érvényben lévő járványügyi előírásokat tartsuk be mindnyájunk egészsége érdekében. A részletes tudnivalók a következő honlapon találhatók:
https://www.kazinczy200.hu/  

Jelentkezés határidő: június 15.
A túrákra pontőrök jelentkezését is várjuk, fő szervező Wehner Géza. A 06 30 921 83 52 telefonszámon lehet nála pontőrnek jelentkezni.
Szeretettel várunk minden teljesítménytúrázót és leendő pontőrt

A szervezők nevében:

Majer Zsuzsanna MKE titkár

A bejegyzés kategóriája: MKE
Kiemelt szavak: , , .
Közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?