Megjelent a Kárpáti Lapok új száma!

A Kárpáti Lapok legfrissebb száma: XIV. évfolyam 5. szám, 2019.

Nyomtatási változat: XIV. évfolyam 5. szám, 2019. sz. nyomtat

Tartalom

Élménybeszámoló

• Kéktúra kalandozások 2019-ben, 2. rész: Nyugat-cserháti csatangolás – 2-9. old. (Majer Zsuzsanna, MKE)
  • XXIV. Mikoviny Sámuel Emléktúra az Által-éren – 22-23. old. (Weszely György, MKE)
  • Barangolások a Pádis-fennsíkon – 10-15. old. (Nagy Péter, KEE, fotók: Nagy Péter, Hadnagy László, Erős Zoltán Levente, Budai Gyula, Szabó Csaba)
  • Mész-völgyi kaland– 32-33. old. (Nagy Péter, KEE)

Képes beszámoló

• Kirándulás egy fotókiállítás alkalmából, Rimaszombat – 24-25. old. (Kállay László, Heves Megyei Fotóklub)
  • Murány-áttörés tanösvény – 26-27. old. (fotók: Kállay László, Demeter Pál, Heves Megyei Fotóklub)
  • A Sztarinai víztározó – 28-31. old. (Demeter Pál, Heves Megyei Fotóklub)

Kísért a múlt

• A turista fényképezők szektái – 34-35. old. (Kankowszky Ervin, Turisták Lapja, 1929.)

Képgaléria

• Barangolások a Pádis-fennsíkon – 18-19. old. (fotók: Molnár László, Heves Megyei Fotóklub)
  • Barangolások a Pádis-fennsíkon – 20-21. old. (fotók: Budai Gyula, Heves Megyei Fotóklub)
  • A Sztarinai víztározó – 36. old. (fotó: Demeter Pál, Heves Megyei Fotóklub)