Bükki Batyus Barangolás

Bükki Batyus Barangolás indul 2018. szeptember 29-én Felsőtárkányba és környékére

Szükséges: NEVEZÉS ÉS A NEVEZÉSI DÍJ ÁTUTALÁSA, melyhez a fel kell jelentkezni a Kárpát Egyesület Eger honlapján a választott szakaszra. Részletek ide kattintva olvashatók.

Továbbá szükséges egy napi hideg élelem, innivaló, pótpulóver, pótzokni, esőkabát, napvédő sapka, kényelmes túracipő (és kullancsvédelem nem árt), mivel a szervezők csak a rajtban vendégelik meg a résztvevőket, ezt követően a 10, 20 és 40 km-es távokon induló túrán már nem lesz frissítőpont, a résztvevőknek az induláskor kapott elemózsiával és a batyujukban magukkal vitt készletekkel kell gazdálkodniuk.

A bejegyzés kategóriája: KEE (Kárpát Egyesület Eger), MKE, teljesítménytúra, Túrák
Kiemelt szavak: , , .
Közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?