Vízre MKE!

Felbuzdulva a tavalyi igencsak sikeresen lebonyolított Almásfüzitő- Bp. Római part , 3 napos vízitúrán (beszámolót lásd Kárpáti Lapok 2016. 3. számban), idén hasonló, de többnapos vízitúrát szervezünk: július 9-18 között a Vág folyón majd a Dunán Bp. Római partig.
A résztvevők, hajók, csomagok szállítása a Vág felső szakaszáig kb. 10 000 Ft./fő.
Alvás saját sátrakban.
Étkezés: Önellátás.
Tervezett programok: neszmélyi hajó skanzen, Vág mentén legalább 4 vár megtekintése stb.

A részletesebb túrakiírást májusban közöljük. A részvevők létszáma a szállítási lehetőség függvénye, jelentkezési sorrendben.
Aki szeretne hajót bérelni, előre jelezze, igyekszünk segíteni.

Jelentkezni: Méhes László Mátyás telefonon (06-20-500-86-55), emailen (meheslm[kukac]gmail.com) vagy élőben minden csütörtökön 20.00-22.00 között a klub estéken, cím : Bp.Váci út (Lehel tér mellett) a Mountex sportáruház büféjében.

A bejegyzés kategóriája: MKE, Túrák, vízitúra
Kiemelt szavak: , , .
Közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?