Hetedszer a legmagasabb magyar hegycsúcson
MKE Sítábor, Madarasi-Hargita, 2014.

EKE-s barátainkkal együtt 95 fő részvételével ismét egy sikeres tábor van mögöttünk.
A budapesti busz vasárnap reggel 6:30-ra kicsit fáradt résztvevőkkel, de szerencsésen és tele élményekkel befutott a Hősök terére!

Érkezésünkkor Ivóba és a felfelé vezető úton még bizonytalankodtunk, vajon, hogy lesz itt sízés? De felérkeztünk és ismét a csoda várt ránk, ragyogó napsütés – ami kitartott a tábor végéig  –  fantasztikusan (talán a 7 alkalom közül legjobban), előkészített  pályákon, a leggyorsabbak már siklottak is lefelé! Mindenki gyúrt a versenyekre, aminek meg is lett az eredménye, a végeredményeket itt láthatjátok. Jövőre Veletek ugyanitt!
Lindmayer Éva                                                                      Jeszenszky Géza írása itt! 

Eredménylisták:
Műlesiklás  Női Szuper G  Férfi Szuper G  Sífutás

A bejegyzés kategóriája: EKE (Erdélyi Kárpát-Egyesület), MKE, Rendezvények, Túrák
Kiemelt szavak: , , , , , .
Közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?