A IX. PKE Nemzetközi Turistatalálkozó képgalériái

A Pestkörnyéki Kárpát Egyesület (PKE) idei hagyományos turistatalálkozójának helyszíne ebben az évben az Aggteleki Nemzeti Park volt. A program fő irányvonalát a földfelszíni és a földalatti világ – a karsztvidék és a barlangok – megismerése, bejárása jelentette.

A 73 résztvevő (köztük 13-an Erdélyből) bázisa az aggteleki Hotel Cseppkő volt, ahol a szakmai tapasztalatcserék, vetítések és kedélyes beszélgetések mellett vasárnap este egy ünnepi vasora keretében díjkiosztásra, majd tombolával fűszerezett táncmulatságra is sor került.   (Az egyes albumok a fotókra klikkelve érhetők el!)

 DA_albumDomokos Attila albuma  FFeri_albumFazakas Ferenc albuma  KB_albumKalmár Béla albuma
A bejegyzés kategóriája: PKE (Pestkörnyéki Kárpát Egyesület), Rendezvények, Túrák
Kiemelt szavak: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?