Részletek a július 19 – augusztus 4 közötti
Kárpátok Bércein Vándorútról

 A távolság és szintkülönbség adatatok2013_KBV_tav_szint

Örvendetes hír: jól vizsgázott a pecsételős rendszerünk! Örsi Bálint tagtársunk 4 társával júliusban bejárta a Fogarasi-havasokat, majd a Tulisa – Retyezát – Godján – Cserna hegységeket. Az útvonalukon összesen 15 db korábban telepített bélyegzőt érintettek, ebből 12-ről volt tudomásuk (egy kis malőr miatt csak 12-ről).

Örömmel tudatom, hogy Bálint és társai valamennyi, tehát mind a 12 db bélyegzőnket megtalálták és lenyomatot is készítettek róluk úgy, hogy nem volt náluk sem GPS, sem a bélyegzők helyének pontos leírása (ez utóbbit otthon felejtették), csupán a bélyegzőket tartalmazó sziklákról készült 1-1 db fotó állt rendelkezésükre!

Belyegzo_06 Belyegzo_06B

Köszönjük Bálintnak és társainak, hogy élesben tesztelték a Kárpátok bércein Vándorút pecsételős rendszerét, és egyben gratulálunk, hogy GPS és leírás nélkül, mindössze egy fotó alapján is sikeresen megtalálták valamennyi bélyegzőnket!

Vámos László

A bejegyzés kategóriája: Hegyi túra, PKE (Pestkörnyéki Kárpát Egyesület), Túrák
Kiemelt szavak: , , , , , , , , , , .
Közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?