Gyújtsunk gyertyát Zsoltért és Péterért!

gyertya_2013_05_28

                                           Fotó: MTI / Földi Imre                                   Fotó: MTI / Kallos Bea
A Magyarországi Kárpát Egyesület megrendülten csatlakozik:

“Az Erdélyi Kárpát-Egyesület mély megrendüléssel veszi tudomásul Erőss Zsolt EKE-társunk és barátunk, illetve Kiss Péter hegymászó 2013. május 21-én a Himalájában való eltűnését. Egy héttel a tragédia után, május 28-án, kedden este 9 órakor minden erdélyi városban, ahol EKE-osztályok működnek, illetve ahol Zsolt előadásait hallgatták, egyidőben gyújtunk gyertyát a hegymászók emlékére. Szeretettel várunk mindenkit, aki ismerte, szerette és tisztelte Erőss Zsoltot.” Részletek 1  Részletek 2

 

Kategória: EKE (Erdélyi Kárpát-Egyesület), MKE, Rendezvények, Tagoknak | A közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?