FIGYELEM! Változás a “Zöld-45” túra útvonalán!

Kedves Barátaim!
 
Az ördög az utolsó pillanatban betette a lábát a ZÖLD-45 túra útvonalra, vadászat miatt !!!  (A teljesítménytúra részletesen itt!)

Az erdészet nem engedi a túrát a Hosszúhajtás-felé, ezért a következő módosítás történik:
 
A Nagy-Kopasz után elindulunk lefelé a Z háromszög jelzésen, majd amikor elérjük a P háromszöget ezen folytatjuk utunkat  balra kanyarodva. Addig haladunk rajta, amíg jobbra kiágazik belőle a Z+ jelzés. Ezen haladunk a Mammutfenyőig. Itt lesz az ellenőrző pont. Továbbra is a Z+-en haladunk, végig az Ady utcán (mint a Meteor túrán) amíg elérjük az országutat, jobbra fordulunk és elmegyünk a Két Jóska sörözőig a táv céljáig.
 
Lehotzky Gyula főrendező

A bejegyzés kategóriája: MKE, PKE (Pestkörnyéki Kárpát Egyesület), Túrák
Kiemelt szavak: .
Közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?