Útkarbantartás a Börzsönyben

AZ MKE Sí osztálya 2012. október 13-14. hétvégéjén kétnapos útkarbantartást végzett a Börzsönyben. Ezt a minden évben rendszeresen elvégzett munkát az idén a diósjenői erdészet szállás biztosításával is támogatta. Az egyesület önkéntesei azokat a gyalog- és sítúrázásra alkalmas útvonalakat tisztították meg, amelyek egyúttal hagyományos helyszínei a Magyarországi Kárpát Egyesület által szervezett februári emléktúráknak. Az összeállítás a Cseresznyés parkolótól a Csóványoson át a Fultán keresztig terjedő szakaszt mutatja be. (A fotókat készítették: Dallos Gusztáv, Dallos Martin, Galgóczi Csaba, Kalmár Béla, Lindmayer Éva, Stauróczky Tamás és egy szembejövő turistatárs.)

A bejegyzés kategóriája: MKE, Túrák
Kiemelt szavak: , .
Közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?