3 napos túra július 6 – 8. (péntek – vasárnap) Sirokra és Bükkszékre

A szervező osztály: KÁRPÁT EGYESÜLET IFJÚSÁGA

Gyülekező:  július 6. 7.50 – 8 óra Stadion buszállomás jegypénztára

Találkozás: 11 óra Sirok faluközpont vagy Várkemping

Útvonal autóval: az M3 autópályáról kell letérni Aldebrő – Feldebrő – Verpelét – Tarnaszentmária – Kőkútpuszta – Sirok felé. A kempinghez a Bükkszékre vezető Petőfi utcából jobbra az Ady Endre utcánál kell a Rákóczi utcába fordulni.
A Rákóczi utca vár felőli (túlsó) végén van a kemping.

Szükséges: Diákigazolvány!!!

3 napi váltóruha hidegre-melegre és esőre is készülve (pulóver, melegítő, esőkabát), tisztasági felszerelés, fürdőruha és strandtörülköző, túracipő, szandál, papucs, napvédő sapka, naptej, zseb- vagy fejlámpa, szúnyog-és kullancsriasztó.

Nem romló élelmiszer, innivaló. Műanyag tányér, bögre, evőeszköz. (egyéb konyhai felszerelés van a kempingben, de szükséges kenyérvágó kés, mosogatószer, és törlőruha). Aki sátrazik: sátor, hálózsák, derékalj.

Élelmezést helyben és hozott anyagból, szombat este meleg bográcsos vacsora.

Tudnivalók:

A kempingben 2000.-Ft/fő/éj díjért faházban (2 – 6 ágyas korlátozott számban, ezt sürgősen foglalni kell!), vagy sátorban lehet aludni 900.-Ft/ fő/éj + 800 Ft sátorhely díjért. A jelentkezésnél kérem jelezni, hogy ki mit választ!!! Közös mosdóhelyiség, felszerelt szabadkonyha, büfé, borospince és tűzrakó hely van. Parkolás ingyenes.

Program: 2 nap könnyű túrák: vár és környéke, Nyírjes-tó és környéke.

3. nap: Strandolás Bükkszéken (meleg vizű, rossz idő esetén sem hagyjuk ki!)

Esténként sütögetés, bográcsozgatás, nagykorúaknak diszkrét borozgatás…

Költség:diák (50%) felnőtt (teljes ár)

Útiköltség oda-vissza (helyközi közl. Is) 2000.- 2700.-

Szállás faházban (sátorban max. 2600.-) 4000.- 4000.-

Strandbelépő (maximum) 1400.- 1500.-

Étkezés, élelem: 1600.- 1800.-

Összesen (max, faház esetén): 9000.- Ft 10.000.-Ft

A résztvevőktől minél hamarabb, de 2012. június 20-ig a fönt megadott telefonon vagy e-mail címenelőzetes jelentkezést kérek a pontos szállásfoglalás miatt. Ezután már csak a sátorhely biztos.

Szeretettel várom a kalandos kedvűeket! Majer Zsuzsanna túravezető

A bejegyzés kategóriája: MKE, Túrák
Kiemelt szavak: .
Közvetlen link.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.