Gyorsjelentés “Száz éves a Börzsönyben a sísport” 2012 emléktúráról

A ma reggeli királyréti rajtnál összesen 76 induló nevezett. A résztvevők közül nagyon sokan választották a sível való túrázást. A részletes beszámolóig most csak annyit, hogy a Fatornyos fogadóba beérkező teljesítők egyöntetűen azon a véleményen voltak, hogy az időjárásnak, a régen látott nagy hónak köszönhetően a sokszor nehéz, de ugyanakkor gyönyörű útvonal egészen egyedi és pazar élményekkel ajándékozta meg a részvevőket. 
A 21. 234 km távot elsőként Pintér János tette meg. Ideje 3 óra 16 perc, ami önmagában is, de a körülmények ismeretében még inkább nagy tiszteletet érdemel. Az alábbi összeállításon a rajt és a cél, valamint Pintér János látható.

A bejegyzés kategóriája: MKE, Túrák
Kiemelt szavak: , .
Közvetlen link.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.