Az MKE 2012. évi programjainak tervezete

Az itt megnyitható/letölthető dokumentumban a kedves érdeklődő szerkesztett, illusztrált formában tekintheti meg a Magyarországi Kárpát Egyesület tagegyesületei, egyes osztályai által erre az évre összeállított programok rövid ismertetését.
Bővebb információkat az egyes eseményeknél feltüntetett szervezőktől, túravezetőktől, illetve az <info@karpategyesulet.hu> e-mail címen lehet kérni.

A most közzétett tervezet a Kárpáti Lapok hamarosan megjelenő ez évi első számában is benne lesz. Kérjük kísérje figyelemmel honlapunkat, ahol az esetleges változtatások, kiegészítések folyamatosan nyomon követhetők majd!

A bejegyzés kategóriája: MKE, Rendezvények, Túrák
Kiemelt szavak: , , , .
Közvetlen link.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.