Jeszenszky Géza lemondását követően az MKE közgyűlése Szőcs Ernő testnevelő tanárt választotta meg az egyesület elnökének

Jeszenszky Géza, 2002 és 2011 között az Egyesület elnöke, idén ősztől Magyarország norvégiai és izlandi nagykövete, ezért elnöki posztjáról lemondott. Az Egyesület 2011. szeptember 3-án tartott rendkívüli közgyűlése meggyőző többséggel Szőcs Ernő testnevelő tanárt az MKE elnökének, Jeszenszky Gézát pedig egyhangúan az Egyesület tiszteletbeli elnökének választotta meg.

Az elnökség megüresedett helyeire a közgyűlés Wehner Géza személyében egy új, Mályi József személyében pedig egy korábbi elnökségi tagot választott. (Az alelnöki és a titkári tisztség mandátuma változatlan maradt.)

A Sí Osztály új vezetője Galgóczi Csaba lett, a Túrakerékpár Osztály munkáját továbbra is Stauróczky Tamás irányítja.

Az MKE (és annak vezetése) elérhetősége itt.

Kategória: MKE, Rendezvények | A közvetlen link.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.